
Вітрина для квітів
6 800 ₴
- Під замовлення
- Код: KV0101
Відправка з 27 травня 2026+380 (97) 005-10-39
Юрій- +380 (68) 574-13-98Юлія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис для вставки:
Вітрина (стелаж) для квітів — виготовлення під замовлення
✔ Повністю з нержавіючої сталі (включаючи верхню частину)
✔ Індивідуальні розміри та комплектація
✔ Підходить для квіткових магазинів і салонів
Стандартні розміри та ціни за 1 стелаж:
- 1000×1000×250 мм — 6800 грн
- 750×1000×250 мм — 6450 грн
- 500×1000×250 мм — 6050 грн
- 250×1000×250 мм — 5700 грн
Комплектація:
Стелажі формуються по висоті:
1000 мм → 750 мм → 500 мм → 250 мм
Можливо виконання у 3 або 4 яруси
✔ Виконуємо різні розміри та варіанти кріплення
Термін виготовлення: 14 днів
Оплата: передплата 50%, решта — при отриманні
🔴 Товар виготовляється під замовлення. Кнопка «Купити» — це заявка, а не оплата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Прямі |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 500 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 100 кг |
| Особливості | Можливість регулювання кошика по висоті, Можливість регулювання кута нахилу полиць, Можливість регулювання по висоті опор |
| Колір | Хром |
| Довжина гачка | 0 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 250 мм |
| Висота стелажа | 1000 мм |
| Загальне | |
| Стан | Нове |
| Місце експлуатації | Дім, Сад, Вулиця/унівечечка, Дача |
| Місткість горщиків | 30 шт. |
| Ширина підставки | 1000 мм |
| Висота підставки | 1000 мм |
| Вага підставки | 7 кг |
| Варіант встановлення підставки | пол, стіна, підвіконня, стелю, стіл |
| Глибина підставки | 250 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴






