
Ніжки для меблів з нержавіючої сталі
5 600 ₴
- В наявності
- Код: R80
+380 (97) 005-10-39
Юрій- +380 (68) 574-13-98Юлія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні ніжки для меблів з нержавіючої сталі, профіль 60х20 мм, з механічною поліровкою та шліфуванням, що надає їм дзеркального хромового вигляду. Підходять для використання як під тумби, так і під столи. Виконуємо різні розміри під замовлення. Завдяки високоякісному матеріалу та поліруванню, ніжки ідеально виглядають в будь-якому інтер’єрі, додаючи меблям елегантності та стильності. Крім того, ми виконуємо різні види кріплення для зручності монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стильнофф |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Основний колір | Хром |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 200 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Хром |
| Тип конструкції | Суцільнозварна |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Опори |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴




