
Металевий стелаж з ДСП полицями 1600×800×350 мм під замовлення
від 9 360 ₴
- В наявності
- Код: SL70
+380 (97) 005-10-39
Юрій- +380 (68) 574-13-98Юлія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж металевий з полицями ДСП для магазину та дому
Виготовляємо сучасні металеві стелажі для магазинів і домашнього використання. Клієнт обирає модель стелажа, а ми підбираємо колір ДСП під інтер’єр або стиль приміщення.
Каркас стандартно чорного кольору, за бажанням можливі інші варіанти фарбування. Полиці з ДСП — колір підбирається індивідуально.
Стандартний розмір: 1600×800×350 мм.
Виготовляємо РІЗНІ РОЗМІРИ під замовлення — змінюємо висоту, ширину, глибину, кількість полиць та конфігурацію.
Стелажі ідеально підходять для викладки товарів у магазині або організації простору вдома: книги, декор, квіти, побутові речі. Міцна конструкція, стильний вигляд і практичність у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стильнофф |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Прямі |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 300 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 60 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ламінована ДСП, ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 360 ₴




