
Вітрина для квітів з нержавіючої сталі та скла | Під замовлення
6 400 ₴
- В наявності
- Код: F020
+380 (97) 005-10-39
Юрій- +380 (68) 574-13-98Юлія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітрина для квітів (каркас з нержавіючої сталі + прозоре скло) — виготовлення під замовлення
✔ Каркас з нержавіючої сталі
✔ Прозоре скло (можлива різна товщина)
✔ Сучасний та мінімалістичний вигляд
✔ Підходить для магазинів, дому та салонів
Важливо:
✔ Виконуємо різні розміри під ваші задачі
✔ Можливі різні варіанти конструкції та комплектації
Ціна:
Формується індивідуально та залежить від:
– розмірів виробу
– товщини скла
– складності конструкції
Термін виготовлення: 10–14 днів
Оплата: передплата 50%, решта — при отриманні
🔴 Товар виготовляється під замовлення. Кнопка «Купити» — це заявка, а не оплата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стильнофф |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 3 шт. |
| Ширина підставки | 500 мм |
| Глибина підставки | 500 мм |
| Висота підставки | 700 мм |
| Вага підставки | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Діаметр підставки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴





