
Нержавіючий каркас для умивальника
13 860 ₴
- В наявності
- Код: X201
+380 (97) 005-10-39
Юрій- +380 (68) 574-13-98Юлія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний каркас для умивальника, виконаний із нержавіючої сталі з профілю 60x20, який проходить механічну обробку. Каркас може бути розбірним для зручності транспортування та установки. Можливе виготовлення під замовлення різних розмірів за висотою, шириною і глибиною, а також зміна профілю на інший тип. На малюнку вказані розміри: висота 800 мм, глибина 550 мм, ширина 1500 мм. Консультація з менеджером доступна для персоналізації замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стильнофф |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Основний колір | Хром |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 800 мм |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Каркас |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 860 ₴




